06-36 ay Anneli oyun grupları (Psikolog Yönetiminde)

Kiddy Family Club Türkiye' de ilk ve tek olan ebeveynlik akademisi bünyesinde ;

*06 ay-24 ay anneli oyun grubu ve 24- 36 ay ebeveynsiz oyun grubu,

*3-5 yaş, 7-9 yaş, 10- 13 yaş ve üstü ergenlik süreci dahil olmak üzere çocuk psikolojisi, ve gelişimini takip ederek erken müdahale amacıyla oluşturulmuş özel programlardır.

İşleyiş ve amacımıza yönelik türkiye'de benzeri ve türevi yoktur.  Franchising olarak türkiye nin dört bir yanına yayılmaya başlayacak merkezimiz kağıthane'de hizmet vermektedir.

 Anne-çocuk ilişkisi açısından oyun gruplarının faydası birlikte geçirilen kaliteli zamanın artması, ebeveynin gelişim sürecindeki aşamalar hakkında bilgi sahibi olması ve anne-çocuk ilişkisinin sağlamlaşacak olmasıdır. Bu durumda anne-çocuk arasındaki aşırı bağlanmanın, çocuğun annesi ile inatlaşmasının ve davranış problemlerinin önüne geçilecektir.

Okula başlama sürecinde sağlıklı ayrılma gerçekleşecektir. Oyun gruplarımızda, çocukların zihinsel, fiziksel, sosyal, duygusal ve dil gelişim alanlarına yönelik her hafta zengin içerikli programlarla, haftanın konusuna uygun farklı aktiviteler yapılmaktadır. Programlarımıza 3 aylık olarak kayıt alınarak başlangıç öncesi gelişim testleri uygulanmaktadır.

Hayat boyu aile danışmanlığı sistemimiz de ise ebeveynlik akademizin işleyişi doğrultusunda gruplarla birlikte aile eğitimlerinden ebeveynler mezun edilmektedir.

Sistematik takip ve değerlendirmeler sonucunda bilimsel çalışmalarla sistemin amacına yönelik çalıştığı kanıtlanmaya başlamıştır.

Programlarımıza Dahil Olan uzmanlarımız ise :

Uzman Psikologlar (çocuk, ergen, yetişkin Çift ), Fizyoterapist, Duyu bütünleme uzmanı , Özel Eğitimci, Dil Terapisti, Doula, Doğuma Hazırlık Eğitimeni, Beslenme uzmanı, Çocuk gelişimci, Psikiyatrist, Aile danışmanı ve Evlilik Terapisti ve bir çok konuda destekleyici branş uzmanları.


Sınırlı kontenjanlardaki ( 10 kişi) Kayıt İçin 0212 268 53 58 numaralı telefondan detaylı bilgi alarak kayıt yapabilirsiniz. 

Gruplarlar ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki ilgili linkleri tıklayınız...

6-12 ay Anne Bebek Gelişim Oyun Grubu

12-18 ay Anne Bebek Gelişim Oyun Grubu

18-24 ay Anne Bebek Gelişim Oyun Grubu

24-36 ay Ebeveynsiz Oyun Grubu

3 - 5  yaş  Okula Hazırlık Grubu

6 - 8 yaş Kendimi Keşfediyorum

9-12 yaş Geleceğimi Yaratıyorum