18-36 ay anneli oyun grupları

06 ay-36 aylık çocuklarınızla birlikte katılabileceğiniz, deneyimli eğitmenler ve psikologlar liderliğinde yapılacak, uzmanlarca hazırlanmış harika programlar sizleri bekliyor. Anne-çocuk ilişkisi açısından oyun gruplarının faydası birlikte geçirilen kaliteli zamanın artması, ebeveynin gelişim sürecindeki aşamalar hakkında bilgi sahibi olması ve anne-çocuk ilişkisinin sağlamlaşacak olmasıdır. Bu durumda anne-çocuk arasındaki aşırı bağlanmanın, çocuğun annesi ile inatlaşmasının ve davranış problemlerinin önüne geçilecektir. Okula başlama sürecinde sağlıklı ayrılma gerçekleşecektir. Oyun gruplarımızda, çocukların zihinsel, fiziksel, sosyal, duygusal ve dil gelişim alanlarına yönelik her hafta zengin içerikli programlarla, haftanın konusuna uygun farklı aktiviteler yapılmaktadır. Programa Kayıt olan her çocuğa başlangıçta gelişim testi yaplarak 6 ay sonra tekrar değerlendirilmesi yapılarak programın faydasını bilimsel sistematik olarak görebilirsiniz. Ayrıca programa katılımda aile danışmanlığı, çift danışmanlığı gerektiği takdirde terapi seanslarımızdan %50 İNDİRİMLİ yararlanacaklardır.
Programlarımıza Dahil Olan uzmanlarımız ise : psikologlar, fizyoterapist, beslenme uzmanı, çocuk gelişimci, psikiyatrist, Aile danışmanı, Çocuk Psikoloğu
Sınırlı konenjanlardaki ( 10 kişi) Kayıt İçin 0212 268 53 58 numaralı telefondan detaylı bilgi alarak kayıt yapabilirsiniz.