Franchise Başvurusu

KİDDY FAMİLY CLUB – P.G.E.M.S  ( PSİKOLOJİK VE GELİŞİMSEL ERKEN MÜDAHALE SİSTEMİ)

TÜRKİYE ‘DE İLK ve TEK ERKEN MÜDAHALEYE YÖNELİK HAYAT BOYU EBEVEYN AKADEMİSİ

Kiddy Family Club (PGEMS)  Türkiye’nin her ilinde ve her ebeveyne ulaşmayı hedefleyen franchise sistemidir. Diğer etkinlik merkezi ve danışmanlık merkezlerinden farklılık göstermekle birlikte sistematik olarak  çalışan PGEMS sistemimiz doğrultusunda bilimsel çalışmalar yürüten ekibimizin bir parçası oluyorsunuz. İşletme  alanındaki deneyimlerimizi de, paylaşarak en kısa sürede sonuç almanız için  ve uzun vadeli işleyiş yaklaşımı ile doğru, hızlı ve sağlıklı bir başlangıç yapmanıza destek sağlıyoruz.

Sistemimizin Temel Prensibi ve Amacı; evliliğe hazırlık sürecinden itibaren ergenliğe kadar bireyleri, ebeveyni, çocuğu bilimsel sistematik çalışmalarımız ile destekleyerek psikolojik ve gelişimsel takip ile erken müdahalede bulunmaktır. Özellikle gebelik ve 0-6 yaş döneminde temelde oluşan farkında olunmayan hataların yada süreçlerin doğru yönetilememesinden doğan gelecekte problem teşkil edecek durumların önüne geçerek  daha bilinçli ebeveynlik süreciyle sağlıklı nesillerin ve ebeveynlerin oluşumunu desteklemektir. Bu çalışmalar neticesinde alana yeni bulgular ve kuram oluşturmak gayemizdir.

Süreçleri gözlemlerken uzmanlarımızın koordinasyonunda ailenin bütün bireylerine,  ihtiyaç duyulan konu ve hizmetlerle ilgili multidisipliner destek ve hayat boyu takip ile ebeveyn danışmanlığı sağlamada Türkiye’de ilk ve tek koordinasyon merkezi olmaktayız.

Hizmet Alanımızda Kimler Vardır ?

Evlenmeye hazırlanan çiftler, gebeliğe hazırlık sürecinde çiftler, gebeler, özel eğitime destek duyan çocuk ve aileleri, doğumdan itibaren bebekler, okul öncesi ve okul dönemi çocukları, ergenler, ve ebeveynler yer almaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Çocuk gelişimi ve psikoloji alanında yer alan, bilime araştırmaya değer veren, erken müdahalenin önemini benimsemiş,  vizyon sahibi,  çalışkan, zorluklar karşısında strateji geliştirebilen, hayatın içinde yer alarak topluma faydalı olmayı seçmiş, öğrenmeye açık olması, girişimci bir ruha ve aynı zamanda başarma hırsına sahip olup ebeveynlerin faydasını, çocukların gelişimsel ve psikolojik süreçlerini önemsemesi ön koşul olarak, yatırımın gerektirdiği finansal kaynak ve olanaklarla birlikte operasyonel becerilere sahip olması temel kriterlerdir.

Eğitim seviyesi ve branşı bireysel görüşme  değerlendirme doğrultusunda dikkate alınacaktır.

Franchise Giriş Bedeli

Franchise giriş bedeli  21.000 + %18 Kdv dir. Diğer detaylar başvuru formunda belirtilmektedir.

Lokasyonda Aranan Özellikler

En az net 200 m2 alana ihtiyaç olup açılacak bölge, alanın fiziki koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir. En az 5 bölüme ihtiyaç olup bir alanın bütün olarak en az 30 m2 olmalıdır. Tercihe ve fiziki uygunluğa göre cafe ve showroom alanı önerilmektedir. Müstakil bina, müstakil özel girişe sahip apartman /site alan veya plaza/rezidans katı uygun olmaktadır. Bahçe veya teras alanına sahip olması önerilmektedir.

FRANCHİSE Şube Haricinde Kimler Pgems Üssü Olabilir ?

Kreşler ve anaokulları,  Psikolojik Danışmanlık merkezleri

Rehabilitasyon Merkezleri, Çocuk Gelişim Merkezleri,   Etkinlik veya Kitap evi olarak açılmış merkezler

Franchise Anlaşması İle Verilen Hizmetler

Doğru yer seçimi için keşif, ve dekorasyon desteği,

Sistem işleyiş eğitimi, personele ve kurucuya başlangıç öncesi oryantasyon eğitimi.

İşletmeye dair mali ve idari eğitim, Personel işe alım desteği ve kadronun oluşturulması,

Şube içi gerekli tüm İnsan Kaynakları süreç dataları (Görev Tanımları, Sözleşmeler vb…),

Düzenli hizmet içi eğitimi, uzman süpervizyonu, Süreç yönetimi desteği.

Ücretlendirme  politikası yapılandırma , ebeveyn çocuk programların yapılandırılması.

Ebeveyn akademisi eğitim programlarından itibaren, oyun grubu programları, erken müdahale programları  ve  dönemsel özel  programların materyal ve eğitim içerikleri, uygulamaların eğitimi.

Ekipmanlarla ve donanımla ilgili tedarik, bilgilendirme, süpervizyon.

Reklam, sosyal medya, tanıtım, ve marka desteği.

Seminer Etkinlik Konferans Organizasyonları

Açılıştan sonraki tüm süreçte şube denetim ve eğitim desteği, durum analizi

Girişimcilere sağlıklı bir işletme planı oluşturmak için ihtiyaç duyulan destek sağlanmaktadır.

NOT:  Şubelerimizin var olduğu il ve ilçelerde yeni  başvuruların gelmesi durumunda var olan ilk merkezin konumu, mesafesi  ve bölgenin durumu dikkate alınarak onay verilecektir. Uygun olmadığı takdirde onay verilmeyip başka bölge önerilmektedir. 

Başvuru için: Mail adresimize talepte bulunarak tarafınıza gönderilen detaylı bilgilendirme ile başvuru formunu doldurup tarafımıza iletmeniz

Başvuru Maili: iletisim@kiddyfamilyclub.com  veya  kiddyfamilyclub@gmail.com