Franchise Başvurusu

KİDDY FAMİLY CLUB – P.G.E.M.S  ( PSİKOLOJİK VE GELİŞİMSEL ERKEN MÜDAHALE SİSTEMİ)

TÜRKİYE ‘DE İLK ve TEK ERKEN MÜDAHALEYE YÖNELİK HAYAT BOYU EBEVEYN AKADEMİSİ

Kiddy Family Club Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla uygulanabilecek ve her aileye ulaşmayı hedefleyen bir ebeveyn akademisi franchise sistemidir.

Diğer etkinlik merkezi ve danışmanlık merkezlerinden farklılık göstermekle birlikte sistematik olarak uygulanabilirlik açısından işlevsel kolaylığa sahiptir. Türkiye operasyonumuz ile işletme alanındaki deneyimlerimizi, bünyemizdeki profesyonel uzman ekipler aracılığıyla paylaşarak her alanda tam destek sunuyoruz.

Bu sayede en sorunsuz şekilde, olabilecek en kısa sürede ve uzun vadeli bir yaklaşımla optimum maliyetler ile doğru, hızlı ve sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz.

Sistemimizin temel prensibi ve amacı; doğuma hazırlık sürecinden ergenliğe kadar bireyleri, ebeveyni, çocuğu bilimsel sistematik çalışmalarımız ile destekleyerek psikolojik ve gelişimsel takip ile erken müdahalede bulunmaktır. Özellikle 0-6 yaş döneminde temelde oluşan farkında olunmayan hataların yada süreçlerin doğru yönetilememesinden doğan gelecekte problem teşkil edecek konuların önüne geçerek  daha bilinçli ebeveynlik süreciyle sağlıklı nesillerin ve ebeveynlerin oluşumunu desteklemektir.

Süreçleri gözlemlerken uzmanlarımızın koordinasyonunda ailenin bütün bireylerine ihtiyaç duyulan, konu ve hizmetlerle ilgili multidisipliner destek sağlamada tek koordinasyon merkezi olmaktadır.  Bu süreçte ebeveyn akademisi programlarımız ile hamilelik eğitiminden, psikolojik danışmanlığa, anne-bebek oyun gruplarına- okulöncesi hazırlık, okul dönemi, ergenlik, özel eğitim danışmanlığı/uygulamaları  ve çocuk atölyelerine kadar  ihtiyaç duyulan noktalarda alanında her branştan uzman ile destekleyerek gözlem, takip ile olası durumlara erken müdahalede bulunmak yada süreci normal pozitif yürütülmesini sağlamaktır.

Hizmet Alanımızda Kimler Vardır ?

 Gebeliğe hazırlık sürecinde anneler, gebeler, özel eğitime destek duyan çocuklar, ergenler,  doğumdan itibaren bebekler, okul öncesi ve okul dönemi çocuklar, yetişkin birey, çiftler aileler yer almaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Çocuklarla vakit geçirmeyi seven,  erken müdahalenin önemini benimsemiş, vizyon sahibi, çalışkan, zorluklar karşısında strateji geliştirebilen, hayatın içinde yer almayı seçmiş ve öğrenmeye açık olması, girişimci bir ruha ve aynı zamanda başarma hırsına sahip olup ebeveynlerin faydasını çocukların gelişimsel ve psikolojik süreçlerini önemsemesi, yatırımın gerektirdiği finansal kaynak ve olanaklarla birlikte operasyonel becerilere sahip olması.

Eğitim seviyesi ve branşı bireysel değerlendirmeler doğrultusunda dikkate alınmaktadır.

Aday idarecilere uygulanacak bireysel testler ile yeterlilikleri, kişilik özellikleri ve desteklenmesi gerekilen alanlar analiz edilerek süpervizyon ve destek sağlanmaktadır.

Franchise Giriş Bedeli

Franchise ön giriş bedeli  15.000 + %18 Kdv dir.

Diğer detaylar başvuru formunda belirtilmektedir.

Lokasyonda Aranan Özellikler

Ortalama 250 m2 alana ihtiyaç olup açılacak bölge, alanın fiziki koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

En az 5 bölümle birlikte tercihe bağlı olarak cafe alanı, toplantı seminer odası planlanmaktadır.

Müstakil bina , müstakil özel girişe sahip veya plaza/rezidans katı uygun olmaktadır.

Var olan merkezinize entegrasyon sağlanması isterseniz  seçenekleriniz aşağıdaki gibidir;

Kreşlere ve anaokullarına yönelik yapılandırma

Psikolojik Danışmanlık merkezlerine göre yapılandırma

Rehabilitasyon Merkezlerine göre yapılandırma

Etkinlik veya Kitap evi türevi şeklinde açılmış merkezlere göre yapılandırma

Franchise Anlaşması İle Verilen Hizmetler

 • Doğru yer seçimi için keşif ve mimari çizim ve dekorasyon öneri desteği,
 • Franchise işletmecisi teknik ve sistematik işleyiş eğitimi, çalışacaklara ve kurucuya başlangıç öncesi oryantasyon eğitimi.
 • Franchise işletmecisi mali ve idari eğitimi,
 • Personel işe alma desteği ve açılış öncesi tüm personele eğitim verilmesi,
 • Şube içi gerekli tüm İnsan Kaynakları süreç dataları (Görev Tanımları, Sözleşmeler vb…),
 • Düzenli hizmet içi personel, uzman eğitimi ve denetleme
 • Ücretlendirme  politikası yapılandırma , aile ve çocuk programların yapılandırılması.
 • Ebeveyn akademisi eğitim programlarından itibaren, oyun grubu programları, erken müdahale programları  ve  dönemsel özel  programların materyal ve eğitim içerikleri, uygulamaların eğitimi.
 • Ekipmanlarla ve donanımla ilgili bilgilendirme, öneri , süpervizyon.
 • Reklam, sosyal medya, tanıtım, ve marka desteği.
 • Seminer Etkinlik Konferans Organizasyonları
 • Açılıştan sonraki tüm süreçte şube denetim ve eğitim desteği,
 • Düzenli şube ziyareti ve şube durum raporlaması,
 • Süreç yönetimi desteği.

Girişimcilere sağlıklı bir işletme planı oluşturmak için ihtiyaç duyulan destek sağlanmaktadır.

NOT:  3 Büyük ilimiz haricinde diğer illerde açılacak ilk şubeler o ilin tek yetkili genel merkezi olup  başka şahıslardan başvuru gelmesi durumunda  2. bir merkez açılmasına, var olan ilk merkezin konumu, mesafesi  ve bölgenin durumu dikkate alınarak onay verilecektir. Uygun olmadığı takdirde onay verilmeyecektir.

Başvuru için: Mail adresimize talepte bulunarak tarafınıza gönderilen detaylı bilgilendirme ile başvuru formunu doldurup tarafımıza iletmeniz

Başvuru Maili: iletisim@kiddyfamilyclub.com