Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi

Sevgili ebeveynler bildiğiniz gibi her yaşın kendine özel gelişim basamakları ve psikolojik süreçleri mevcuttur. Ancak doğru bilgiye doğru uzmana ulaşmak bazen zor olup bezen de doğru bildiğimiz yanlışlar ile çocuklarımızın gelecekteki kişiliğine negatif yönde bilmeden, istemeden etkide bulunmuş oluyoruz.

Sistemimizde bulunan 6 akademinin her bir yaş kategorisine göre seviyelere ayrılmış ebeveyn eğitimleri ve programları mevcuttur. Her yaşa özel oluşturduğumuz eğitim ve ebeveyn danışmanlık programları seviye seviye 3 aylık süreçte 6 eğitimle tamamlanır.

Her tamamlanan seviye sonunda ebeveynlere mezuniyet sertifikası verilir. Sadece akademi programları olarak değil, bir çok uygulamalı oyun grup programları, bireysel destek programları ve uzmanlarımızın danışmanlığından ergenliğe kadar aile takip sistemimizle hayat boyu destek almaya devam edersiniz. Sistemimiz ebeveynlerin ve çocukların  aile olarak ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimleri desteklemek adına bütüncül multidisipliner çalışan Türkiye'de ilk ve tek tescilli bir sistemdir.

Ebeveyn akademisi programları online zoom üzerinden yapılmakta olup, aileye özel eğitim konuları belirlenerek eğitim planı takvimine göre katılım sağlanmaktadır.  Her eğitim sonunda uzmanlarımızdan danışmanlık alabilirler.Sistemimize katılmak ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi 6 modülden oluşmaktadır.

1)Doğuma Hazırlık Ebeveyn Akademisi

2)Doğum Sonrası ve Bebeklik Dönemi Ebeveyn Akademisi

3)Okul Öncesi Dönemi Ebeveyn Akademisi

4)Okul Dönemi Ebeveyn Akademisi

5)Ergenlik Dönemi Ebeveyn Akademisi

6)Özel Çocuklar Ebeveyn Akademisi

NOT: İLK 1000 GÜN EBEVEYN AKADEMİSİ PROGRAMI : Doğuma hazırlık ve bebeklik dönemini kapsayan akademimiz bulunmaktadır. 

Detaylar için linklerin üstünü tıklayınız.