Doğuma ve ebeveynliğe hazırlık akademisinın amacı; anne baba olma yolunda atılan ilk adımda öncelikle kendi iç dinamiklerine yönelik keşife çıkarak, onları gebelik dönemi ve doğum sonraı bekleyen sürece bilinçli olarak her durum ve koşula hazırlıklı olmalarını sağlamak, gebelik sürecini rahat, keyifli, doğru adımlarla hem ebeveynlerin hem de bebeklerinin psikolojik ve fizyolojik sağlıklarını korumak, desteklemek için uzmanlarımız ile doğuma kadar ve sonraki olan süreçte birlikte yol almaktır.

       PGEMS Kiddy Family Club Hayat Boyu Ebeveyn Akademisinin, Doğuma ve Ebeveynliğe Hazırlık programı evrensel ve bilimsel kanıtlanmış çalışmaları baz alarak uluslararası standartlarda uzman ekibimiz tarafından hazırlanmıştır, Program içerikleri ülkemizin psikososyal ve kültürel özellikleri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Her yeni kanıta dayalı...


Sevgili ebeveynler bildiğiniz gibi her yaşın kendine özel gelişim basamakları ve psikolojik süreçleri mevcuttur. Ancak çocuk yetiştirme ve ebeveynliğe dair doğru bilgiye, doğru uzmana ulaşmak bazen zor olup bazen de doğru bildiğimiz yanlışlar ile çocuklarımızın gelecekteki kişiliğine negatif yönde bilmeden, istemeden etkide bulunmuş oluyoruz.

Türkiye'de ilk ve tek Kiddy Family Club Hayat Boyu Takipli Ebeveyn Danışmanlık Sistemi olarak ebeveynlerin çocuklarını yetiştirirken doğru bilgiye ulaşması ve multidisipliner uzman yapısıyla 3. gözünüz olarak sizlere yol arkdaşlığı yapan Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi başlamıştır.