6 -12 ay Anne Bebek Oyun Grubu

Bebekler doğumdan hemen sonra keşif dürtüleriyle, içgüdülerinin uyarılmasıyla ve duygularını kullanmasıyla dünyaya merhaba derler. İlk 6 aylık süreçte hızla gelişen duyu organları ve kendini güvenli ortamda hissetme arzusu ile hayata adapte olmaya çalışırlar. Bu dönem 5 duyusunu deneyimle dürtüsüyle işitme, sesler çıkartma, tat alma, koklama, gövde bütünüyle yatma, oturma ve yuvarlanma gibi birçok alanda mücadele ve keşifle geçer.

Bebeğinizin ilk hareketlendiği çevresini keşfetme arzusuyla algılarının, zihinsel potansiyelinin en yüksek olduğu dönemde bebeğinizin gelişimini bilimsel verilere dayanarak destekleyen ebeveyn eğitimli aile üyelerimize özel programdır.

Aile üyelik sisteminin amacı, çocuk büyürken destekleneceği alanlarda ve en önemlisi psikolojik erken müdahale amaçlı sistematik gözlem ile ileriki yaşlarında gözüken patalojik sorunların ve kişilik oluşumundaki edindiği bilinçaltı şemaların problemli şekilde kalıplaşmasını önlemektir. Her ailenin bir aile danışmanı ve bir psikoloğu olma imkanı sağlayarak farkında olunmayan ya da önemsiz görülen konuların aslında ne anlam teşkil ettiğini farkederek ve sorunlar oluşmadan önlem alındığında çocuk yetiştirmenin, mutlu evlilik sürdürmenin ve hayatın nasıl daha kolay yaşanabileceğini gösterecektir.

 6 12 Ay Anne Bebek Grubu Program İçeriği Detay

Anne Bebek İik Yardım Eğitimi

Anne Bebek Yogası / Pilatesi

Uyku Eğitimi / Bebek Masajı

Ek Gıdaya Geçiş

Anne Bebek Dansı

Baba Bebek Oyun Saati

Bebek Motor Gelişimi Programı

Bilişsel Gelişim Programı

33 Duyumla Keşfediyorum ( Duyusal Oyunlar)

Müzik Ritimle Keşfediyorum

Gün: Her Çarşamba

Sabah ve Öğlen grubu

Haftada 1 gün (3 aylık program) 

 Aile üyelerine 2.grup tekrarında

%20 indirim

Kontenjan: 6 anne( baba) bebek