Franchise / Üs Başvurusu Hakkında

KİDDY FAMİLY CLUB – (PGEMS)  PSİKOLOJİK VE GELİŞİMSEL ERKEN MÜDAHALE SİSTEMİ

Türkiye’de İlk ve Tek Erken Müdahaleye Yönelik Hayat Boyu Takipli Ebeveyn Danışmanlık Sistemi

            PgemsTürkiye’nin her yerinde çocuk gelişimi ve psikoloji alanında çalışan uzmanlar tarafından rahatlıkla uygulanabilecek ve her ebeveyne ulaşmayı hedefleyen ebevyen danışmanlık sistemidir. Pgems açılımı ; psikolojik ve gelişimsel erken müdahale sistemi olarak 2017 yılında Psikolog Günay Baydaroğulları öncülüğünde geliştirilerek, 35den fazla branşta uzmanın desteği ve danışmanlığı ile faaliyete geçiş uygulamalı ebeveyn akademiler bütünüdür.

Sistemimizin Temel Prensibi ve Amacı

Günümüzde oluşan bilgi kirliliği ve doğru desteğe ulaşma konusunda zorlanan, hem maddi hem manevi olarak kayıplara uğrayan ebeveynlerie evliliğe hazırlıktan ergenliğe kadar sistematik olarak ebeveyn akademilerimiz ile destek , takip danışmanlığı sağlayarak çocuk yetiştirme konusunda kendi özfarkındalıklarını geliştirmek amacımızdır.

Hizmet Alanımızda Kimler Vardır ?

Evlenmeye hazırlanan çiftler ile birlikte tüm anneleri babaları ve  her yaşta ki çocukları kapsamaktadır. Çocuk gelişimi ve psikolojisi alanında çalışan tüm meslektaşlarımız, kurumlarımızla işbirliğimiz daimdir.

Franchise Şubemiz veya Üssümüz Olmanıza Dair Bilgilendirme

 1. Franchise şubemiz olmanız halinde, (PGEMS) Kiddy Family Club ismini taşıyan anahtar teslim belirlediğimiz tüm standartlarımıza uyumlu tüm programlarımızın ve hizmetlerimizin uygulandığı merkezimiz olarak açılışınız yapılmaktadır.
 2. Üssümüz olmanız dahilinde, var olan merkezinizde  verdiğiniz hizmetlere yönelik destekleyici entegrasyon çalışmalara yapılarak ( Pgems) programlarının yönetildiği ve ebeveynlerinizin desteklendiği danışmanlık merkezimiz olmaktasınız.

Kimlere Franchise veya Üs Verilir ?

 1. Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi alanında meslek sahibi olan girişimcilere
 2. Ebeveynlere ve çocuklara multidisipliner gözle bakmayı benimseyerek kendini geliştiren uzmanlara
 3. Kanıta dayalı bilimsel çalışmalar yürütmeyi, üretmeyi, desteklemeyi ekibimizle birlikte amaç edinecek uzmanlar

Üs Olabilecek Merkezler

 1. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezleri
 2. Oyun Grubu ve Atölyeleri uygulanabilen psikolojik danışmanlık, çocuk gelişim merkezleri
 3. Oyun Grubu ve Atölyelerin uygulanabildiği kitapevleri, etkinlik merkezleri
 4. Okul öncesi kreşler, anaokulları  ve Okul dönemi kolejler
 5. Spor Etkinlik Haraket Merkezleri
 6. Özel Gelişim programlarının uygulandığı merkezler

Franchise veya Üs Olarak Giriş Anlaşma Bedeli

Anlaşma bedellerimiz 2 yılı kapsamakta olup 2 yılın sonundaki şartlar doğrultusunda yenilenmektedir.  50.000 tl + %18 Kdv. Sözleşme ile birlikte %50 ödeme peşin alınarak kalan ücretlendirme yıl sonuna kadar 2 taksit halinde ödenebilmektedir. Açılışınızın yapılması yada üslerde faaliyetlerimizin başlaması doğrultusunda aylık royalty bedeli kontenjanlarınızın toplam cirosu üzerinden aylık %15 olarak tahsil edilmektedir.

Franchise veya Üs Merkezlerimizde Fiziksel Aranan Özellikler

 1. En az net 250 m2 kapalı alana ihtiyaç olup en az 6 bölümden oluşmalıdır
 2. Kapalı iki alan en az 40 m2 olmalıdır. Tercihe ve fiziki uygunluğa göre cafe ve showroom alanı ayrıca önerilmektedir.
 3. Müstakil bina, müstakil özel girişe sahip apartman /site alanı veya plaza/rezidans katı olması uygundur. 
 4. Bahçe veya teras alanına sahip olması gerekmektedir.
 5. Yangın ve ruhsat yönetmenliklerine göre uygun özelliklerde olmalıdır.
 6. Merkezi lokasyonda ve tabela değeri olan yerler olmalıdır.

Franchise veya Üs Merkezlerimizin Donanım Maliyetleri

 1. Şube veya üssün kira, resmi gider ve tadilat, ihtiyaçları doğrultusunda tüm kuruluş maliyetleri franchise/üs alan tarafından karşılanır.  
 2. Sistem ve programlar gereği materyaller, donanım, mesleki hizmet içi eğitimler, reklam ve portföy desteği tarafımızca sağlanır.
 3. Franchise merkez açılışı anahtar teslim olarak tarafımızca uygulanmaktadır, bedeli ise merkezin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir.
 4. Donanım maliyeti ortalama rakam en az 300.000 tldir. Mimarımız ve koordinatörümüz alan tespiti yaparak maliyet bütçesi çıkarmaktadır.
 5. Üssümüz olacak merkezimiz ise yine mimarımız ve koordinatörümüz tarafından alan tespiti yaparak var olan şartların entegrasyonuna göre ayrıca maliyet çalışması yapmaktadır. Franchise anahtar tesliminden daha uygun bütçede çalışmalar oluşturulmaktadır.

Başvuru için: mail adresimize yazılı başvuruda bulunarak tarafınıza iletilecek formu doldurduğunuz takdirde değerlendirmeye alınmaktasınız.

Mail Adreslerimiz: İletisim@kiddyfamilyclub.com / kiddyfamilyclub@gmail.com

Başvuru Formu Linki İçin Tıklayınız.