İlk 1000 Gün Ebeveyn Akademisi

İlk 1000 gün ebeveyn akademisi İlk 1000 Gün Ebeveyn Akademisi

İLK 1000 GÜN EBEVEYN AKADEMİSİ

Kiddy Family Club (P.G.E.M.S) öncelikle gebelikten ergenliğe kadar olan süreçte psikolojik ve gelişimsel erken müdahale sistemi olarak hayat boyu ebeveynleri takip ederek desteklemek amacıyla oluşturulmuş bir Hayat Boyu Ebeveyn Akademisidir. 

Bilinçli ebeveynlikte, çocuğumuzu farkındalıkla birlikte büyüterek, aile takip sistemimiz ile desteklemek adına çıktığımız bu yolculukta ilk adım; doğuma hazırlık eğitimlerimizdir.

Tüm Akademi programlarımız gibi ilk 1000 gün ebeveyn akademimizde sistemimiz doğrultusunda tescilli programdır. Telif hakları tarafımıza aittir. Kopyalanmaya teşebbüs edilmesi durumunda yasal işlemler başlatılmaktadır.

İlk 1000 gün ebeveyn akademisi: Doğuma ve Ebeveynliğe Hazırlık Akademisi ile 0-2 yaş bebeklik dönemini ebeveyn akademisini kapsayan bütüncül bir programdır.

Program 11 uzman , 14 modül , 7 hafta ve 42 saatten oluşmaktadır.

Eğitim Süresi: 7 hafta boyunca hafta da 2 gün temel 3 er saat süren bir programdır

Program İçeriği :

  1. Teorik bilgiler ile uygulamalar, testler, telkinler, ödevler, öneriler, eğitim sunumlarının verilmesi, ürünlere yönelik indirim kodları ve hediyeler yer almaktadır.
  2. Uzmanlarımızında bulunduğu whatsapp programında da  doğum anına kadar ve doğum sonrası bebeklik döneminde de danışmanlık almaya devam ediyorsunuz. doğum anı yada doğum sonrası sizi destekleyen programlarımız hizmetlerimizle de ergenliğe kadar size atanan aile danışmanınızla birlikte yol arkadaşlığı yapıyoruz.
  3. Programlarımız haricinde ücretsiz katılacağız her ay 1 gebelere özel destek çemberi,  1 annelere özel destek çemberi ve 1 babalara özel destek çemberi bulunmaktır. 
  4. Bu çemberlerin amacı ebeveynler arasında bilgi alışverişini ve uzmanlarımız tarafından kadın erkek ve çift olarak ihtiyaç duyduğunuz kişisel gelişiminize yönelik farkındalık çalışmalarıdır.  
  5. Her zoom eğitiminde önce teorik temel bilgilere dair uzman anlatımı ve sunumu olmaktadır.  Sunum sonunda danışmak istediğiniz konulara dair sorularınız uzman tarafından cevaplanacaktır.
  6. Bazı eğitimler sonunda konuları pekiştirmek ve pratik yapmak adına ebeveynlere uygulamalı ödevler verilebilmektedir.
  7. Tamamlanan program için o döneme yönelik ebeveyn akademisi mezuniyet sertifikası verilecektir.
Program sonunda aile danışmanınız ile bir genel durum değerlendirme raporu sunulan online bir aile görüşmesi yapılacaktır.

Üstte genel program içeriği ve uzmanlarımız yer almaktadır.

Eğitim dışında danışmak istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili veya uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuz takdirde tarafımıza durumu belirterek desteğimizi alabilirsiniz.

 Eşli Katılımınızı tercih ederiz, eş için ek ücret alınmamaktadır. Online zoom üzerinden yapılmaktadır.

Program Ücreti: 1500 tl dir  (%18 kdv dahildir)

2 taksit imkanı bulunmaktadır.

Akademi programını biletino sayfamızdan hemen satın alarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. https://biletino.com/u-c7cc

Yada hesap numaramıza havale yapabilirsiniz.